ŠKODA vám nahradí spoluúčasť

Neodhadli ste vzdialenosť prekážky pri cúvaní alebo zvodidla počas jazdy? Vedeli ste, že medzi najčastejšie poistné udalosti patria nárazy do stojaceho vozidla na parkovisku? S novou službou ŠKODA Spoluúčasť tieto situácie vyriešite jednoduchšie. V autorizovaných servisoch ŠKODA vám spoluúčasť z havarijného poistenia nahradia až do výšky 166€.

Zverte opravu vášho auta po poistnej udalosti autorizovanému servisu ŠKODA a získajte okrem profesionálnej starostlivosti aj unikátnu možnosť náhrady spoluúčasti. Po vyriešení poistnej udalosti vám autorizovaný servisný partner vystaví Poukaz o náhrade spoluúčasti až do výšky 166€.

Zoznam participujúcich partnerov

Zverte opravu vášho auta po poistnej udalosti autorizovanému servisu ŠKODA

Výhody riešenia poistnej udalosti v autorizovaných servisoch ŠKODA: ​

  • ​Pri riešení poistných udalostí vám nahradíme škodu až do výšky 166€ formou poukazu

  • Poukaz môžete použiť na autorizované servisné služby, ŠKODA Originálne dielce a ŠKODA Originálne príslušenstvo podľa vášho výberu po dobu jedného roka
  • ​Pri riešení poistných udalostí máte k dispozícii náhradné vozidlo (podľa platných pravidiel pre náhradnú mobilituVýška príspevku na spoluúčasť sa odlišuje v závislosti od výšky spoluúčasti vrámci poistnej zmluvy.

Viac informácii o nahradení výšky príspevku na spoluúčasť pri oprave vášho vozidla získate u participujúcich servisných partnerov ŠKODA alebo tu: